fbpx

Sık Sorulan Sorular

Bize sıkça yöneltilen soruları derledik. Aklınıza takılan farklı sorular için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Grafik tasarım ve yazılımın pek çok alanında proje bazlı olarak çalışmalarını gerçekleştiren bir araya gelmesiyle oluşan yenil nesil reklam ajansıyız. Ekip arkadaşlarımız ortalama 5 yıldır alanlarında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Artiko Dijital Çözümler adı altında 2020 yılının başlarında bir araya geldik.

Sizden hizmet satın alan veya almayı düşünen müşterilerinizin pek çoğu sizin sosyal medya ve internet sitenizi incelemek için aramalar sağlıyor. Bu aramalar sonucu etkili içeriklerin, profesyonel tasarımlarla birleştiğini görmeleri markanızın kurumsal değerini ve prestijini arttırıp, müşterilerinize güven verecektir.

Dijital reklam kitlenizi sektörünüze ve ürününüze özel titizlikle oluşturuyoruz. Bu sayede reklamınız bu alanda bir hizmet arayışı olan potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkıyor. Geleneksel reklam çözümleri ise fark gözetmeksizin herkesin önüne çıkmasını sağlıyor.

Bunun için alt veya üst sınır bulunmamaktadır. Dilediğiniz miktarda, dilediğiniz sıklıkta reklam bütçesi ayırabilirsiniz.

Takipçilerinizi sıkmamak adına etkili bir çalışma için haftada 3 gönderi yeterli olacaktır.

Artiko Dijital Çözümler, kreatif tasarımlar ve yazılım alanının çoğu noktasında markalara çözümler sunan yeni nesil reklam ajansıdır.

 

Yeni oluşturulacak veya var olan markanın dijital ve kurumsal kimliğini güçlendirmek için gereken tüm stratejik planlamayı oluşturup, deneyimli ekibiyle profesyonel çalışmalar gerçekleştirir.

 

Müşterilerine sağladığı hizmetlerin yüksek memnuniyet ile sonuçlanması için her işi kendi işi gibi özenle, dikkatle ve yüksek kalitede gerçekleştirir.